Popo - Alt Bacak Büyütme
Güzel bir vücudun en dikkat çekici bölgelerinden biri de popo bölgesidir. Özellikle kadınlar için güzel bir popo demek her giydiğinin yakışması demektir. Bu nedenle poposu istediği kadar büyük olmayanların başvurduğu yöntemlerden biri de popo büyütme işlemidir. Popo büyütme işleminde yapılan protez uygulaması, iki popo arasındaki çizgiden yapılıyor böylece gizli bir şekilde gerçekleştirilmiş oluyor, yara izi kalmıyor.
> Devam
Lazer Liposuction
Bölgesel yağlanmalardan ve fazla kilolardan kurtulmak için sayısız yöntem ya da diyet duymuşsunuzdur. Özellikle bölgesel yağlanma en can sıkıcı konu olmuştur. Bu tarz fazla kilolar ayrı uygulama teknikleri gerektirir. Vücut yağlanmalarında bugüne kadar en popüler yöntem liposuction’dı ancak bu yöntem yan etkilerinden dolayı akıllarda hep soru işareti oluşturdu.
> Devam
Bacak İçi ve Kol Germe
Aşırı kilo alma, kilo verme ve ayrıca yer çekimine bağlı bacak içinde sarkma tarzında şekil deformitsi oluşur. Deformiteyi gideren estetik girişimin yağ alma ve sarkmayı giderme ünvanı thigh lift veya bacak içi germedir. Deformitenin derecesine göre uygulanan yöntem değişir. Genelde liposuction ile kombine edilir. Ameliyat izleri ise yine deformitenin derecesine göre kasık hattı veya bacak içinde gizli kalır.
> Devam