Göğüs Asimetrisi
Kadın için sekonder sex karekteri olan memenin, fonksiyonel işlevlerinin yanında estetik görünümünü açısından da kadın vücudunda ayrı bir önemi vardır. Vücut güzelliğinde, cinsel hayatında, özgüvenin tam olmasında ve bebeğinin beslenmesindeki önemi tartışılmaz olan memenin dış görünümü bir çok etkene bağlıdır. Sağlıklı, estetik açıdan ideal olan meme her kadını mutlu eder.
> Devam
Göğüs Büyütme
Meme büyütme işleminde yapılan protez uygulaması, meme başından, meme altından veya koltuk altından gerçekleştirilir. Meme altından veya meme başından yapılan meme büyütmede video-endoskopi desteği gerekmeyebilir, ancak koltuk altından uygulanan meme protezi işleminde video-endoskopinin gerekliliği kaçınılmazdır ve kalite kontrolu sağlar. Ameliyat giriş kesisinin meme başından, meme altından veya koltuk altından olmasında, meme-göğüs kafesi yapısının ve kişinin isteğinin karara bağlayıcı rolü va..
> Devam
Göğüs Küçültme - Dikleştirme
Meme Küçültme operasyonu memelerinin ağırlığı ve sarkıklığından dolayı; sırt, bel, boyun ağrısı; meme altında egzama (pişik), mantar enfeksiyonu oluşan, sütyen askıları omuzlarında iz bırakan, postür bozukluğu yaşayan ayrıca psikolojik olarakta memelerinin büyüklüğünden rahatsız olan kişilere yapılabilir.
> Devam
Jinekomasti
Estetik kaygılar sadece kadınların değil erkeklerin de önemli sorunlarından biridir. Birçok erkeğin sorunlarından biri de kadın tipi meme büyümesi anlamına gelen jinekomastidir.
> Devam