Ameliyatsız Lazer Lipoliz Sculpsure

Lazer Lipoliz Uygulaması;
İnce bir vücut yapınız olsa da bölgesel fazlalıklarınızdan kurtulamıyor musunuz? Fazlalıklarım var ama ameliyat olmak istemiyor musunuz? O zaman endişelerinizi bir kenara bırakın ve ameliyatsız lazer lipoliz yöntemi olan SculpSure ile tanışın.
Tüm vücut ve cilt tiplerinde kullanılabilen, FDA(Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onayına sahip bir vücut şekillendirme teknolojisi olan lazer lipoliz, 25 dakikalık uygulamayla fazlalıklarınızdan kurtulmanıza ve vücudunuzun daha şekilli görünmesine yardımcı oluyor.

Avantajları neler?
Lazer ışınları tarafından parçalanmış yağ hücreleri vücudun doğal sistemi tarafından vücuttan atılıyor. Ameliyata kıyasla iyileşme süresi gerektirmemesi, uygulama sonrasında hastanın sosyal yaşamına hemen geri dönebilmesi, konforlu ve güvenli bir uygulama olması bu yöntemin tercih edilmesini sağlıyor. Yine ameliyatla lazer lipoliz sonrası en az 3 hafta giyilmesi gereken korseye de gerek kalmıyor. Her bir bölgenin işlemi ortalama 25 dakikadır. 

Hangi bölgelere uygulanıyor?
Karın, basen, bel, sırt, bacak içi,kol bölgelerindeki inatçı yağlar için rahatlıkla kullanılabiliyor.

Yan etkisi var mı?
Lazer lipolizin bilinen bir etkisi yoktur. İşlem sırasında hafif karıncalanma hissi ve işlem sonrasında hafif ödem gözükebilir. Uygulama, klinik olarak 100'ün üzerinde hasta üzerinde test edilmiştir.

Kaç seans uygulanıyor?
Tek bir seans uygulama yeterli oluyor. Nadiren inatçı yağ oranının çok fazla olduğu durumlarda 2. veya 3. seans gerekebiliyor.

Sonuçlar ne zaman fark ediliyor?
Uygulamadan 6 hafta sonra değişim gözlemleniyor, kıyafetlerin bollaştığı fark ediliyor. Tam sonuç ise 12 hafta sonra ortaya çıkıyor.