Lazer Epilasyon

Pürüzsüz ve lekesiz bir cilde sahip olmak özel ve güvenilirliği kanıtlanmış lazer sistemleri ile artık çok kolay! Kombine lazer epilasyon cihazlarıyla klasik lazer mantığının dışına çıkarak, epilasyonda başarılı sonuçlar mümkün. Avşar Estetik‘te tüy renginiz, cilt renginiz ne olursa olsun size uygun bir cihaz var. 

Lazer Epilasyon

Q-Switch Revlite lazer, en ince tüyleri, en koyu ciltte dahi hiçbir yan etki olmadan, konforlu bir şekilde epilasyon seçeneği sunarken aynı zamanda cilt kalitenizi arttırıp adeta bağımlılık yaratıyor.

Nd-Yag lazer, kalın tüylerinize gereken enerjiyi verirken, teniniz bronz olsa dahi etkili bir epilasyon olanağı sağlar. Epilasyon tedavisinde en zorlayıcı olan yüz bölgesi tüyleri, erkek sırtı, kol bölgesi gibi alanlarda oldukça başarılı.

Alexandrite Cynosure lazer, koyu tüylü ve bronz tenli kişilerde hızlı ve etkili sonuçlar verirken,batık probleminizi de kökten çözmüş olacaktır. Lazer epilasyon deyip geçmeyin, doktor kontrolünde, güvenilir ellerde, cildiniz için en doğru cihaz seçiminde dikkatli olmanızda fayda var.